خرید شربت به لیمو

توضیحات

سلام به برگ و بو خوش آمدین. در اینجا می خواهیم از خواص شربت به لیمو ، مضرات و طبع این شربت بگوییم. همینطور نحوه خرید شربت به لیمو در تهران ، قیمت شربت به لیمو ، خرید شربت به لیمو از طریق سایر شهارهای دیگر. پس توصیه می کنیم با برگ و بو همراه باشید.

گیاه به لیمو
گیاه به لیمو

به لیمو چیست؟

به لیمو در آمریکای جنوبی به وفور استفاده میشود اما در سایر نقاط دنیا نیز به خاطر خواص دارویی فراوانش در قالب اسانس کاربرد دارد. به لیمو بوته ای چندساله است که عطر لیمو را داراست و با لمس برگ آن این بو تشدید میشود.

بوته ی به لیمو، می تواند ارتفاعی بین 2 تا 3 متری داشته باشد و گل های ریز بنفش و سفید دارد. ابتدا از به لیمو فقط برای مصارف غذایی مختلف استفاده میشد. مثلا آن را برای رفع بوی ماهی و مرغ در طبخ غذا به کار می بردند یا در نوشیدنی ها، مربا، انواع سس و سالاد استفاده می کردند.

مصرف به لیمو به عنوان گیاهی با خواص دارویی قدمت چندانی ندارد و به تازگی مورد توجه واقع شده است. روغن به لیمو حاوی مواد سازنده ی آنتی اکسیدان مانند: گرانول، نرول، ورباسکوزید، و سیترال است. برگ خشک شده ی به لیمو قابلیت دم کردن نیز دارد و به عنوان یکی از دمنوش های گیاهی با خواص مفید درمانی برای بخش های مختلف بدن و فرآیند سوخت و ساز استفاده میشود.

شربت به لیمو
شربت به لیمو

خواص شربت به لیمو

  • ضد نفخ: شربت به لیمو برای خروج گازهای گوارشی و جلوگیری از نفخ بسیار مفید است.
  • تسکین دهنده معده: شربت به لیمو به هضم راحت تر کمک کرده و در معده ی ضعیف و عصبی از اسپاسم و سوءهاضمه و درد معده جلوگیری می کند.
  • رفع بوی بد دهان: افرادی که از بوی دهان خود ناراحت هستند از شربت به لیمو کمک بگیرند.
  • کمک به سیستم تنفسی: استفاده از شربت به لیمومیتواند به سیستم تنفسی کمک کند و باعث خروج خلط شود.
  • آرامش بخش: با نوشیدن مقداری شربت به لیمو قبل از خواب با آرامش و خیال راحت بخوابید.
  • افرادی که بیشتر در معرض اضطراب و استرس می باشند از شربت به لیمو بهره بگیرند.
  • از دیگر خواص شربت به لیمو کنترل خواب و اختلالات خواب را فع می کند.
  • همچنین شربت به لیمو به درمان افسردگی کمک بسیاری می کند.

مضرات شربت به لیمو

بیماران دچار نارسایی کلیوی و همچنین طی دوران بارداری و شیر دهی از نوشیدن این شربت خوداری کنند.

شربت به لیمو
شربت به لیمو

شربت به لیمو چیست؟

شربت به لیمو ربطی به گیاه به لیمو ندارد. نوشیدنی که به نام شربت به لیمو معروف است، ربطی با گیاه به لیمو ندارد و ترکیبی است از آب لیمو، آب میوه به ، شکر و موادی دیگر. شربتی با محتوی عصاره یا دم کرده برگ گیاه به لیمو به همراه افزودنی های مختلف نیز ساخته میشود، ولی آن نیست که در زبان عام شربت به لیمو نامیده میشود.

مقدار مصرف روزانه شربت به لیمو

روزانه میتوانید به اندازه یک تا سه لیوان از این شربت بنوشید.

شربت به لیمو
شربت به لیمو

طبع شربت به لیمو

قبل از خرید شربت به لیمو بهتر است طبع آن را بدانید. این شربت مناسب فصل گرما و همچنین گرم مزاجان است. افرادی که طبع بدنشان صفراء و سوداء است در فصل گرما از این شربت خنک بنوشند و به تعادل برسند. زیرا این شربت گرمایه درونشان را مانند آب بر روی آتش خاموش می کند. پس این شربت گوارا را در گرما از دست ندهید.

خرید شربت به لیمو در تهران + قیمت شربت به لیمو

برای خرید شربت به لیمو همینطور قیمت شربت به لیمو اصل از دو روش میتوانید اقدام کنید که ما هر دو روش را کامل برایتان شرح دادیم.

  1. شما با حضور در کارگاه های عرقگیری و تهیه شربت میتوانید به صورت حضوری خرید شربت به لیمو اصل و با قیمت پایین داشته باشید.
  2. در صورت نبود شرایط لازم جهت حضور در کارگاه میتوانید با اعتماد به برندهای معتبر محصول خود را تهیه کنید.

پیشنهاد ما: شرکت برگ و بو با سال ها تجربه در زمینه انواع گلاب ها ، شربت ها و عرقیات توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد. شما با خرید از برگ و بو در واقع به طور مستقیم از کارگاه خرید شربت به لیمو اصل و با قیمت پایین کرده اید، زیرا برگ و بو دارنده ی بزرگترین کارگاه عرقگیری در دل کاشان میباشد. تمامی قیمت های برگ و بو پایین است زیرا این شرکت برای شما دست واسطه ها را کوتاه کرده است. امروز برگ و بو حاصل اعتماد شماست.

‫0/5 (0 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم
مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments