خرید شربت چهار گل

توضیحات

فواید شربت چهارگل

چهارگل (بهارنارنج، گل محمدی، گل نسترن و بیدمشک)
مقوی قلب و اعصاب، تنظیم و تعدیل فشار خون
سرماخوردگی – برونشیت – زکام – ناراحتی های تنفسی

خواص شربت چهارگل

“گل بنفشه. گل پنیرک. گل ختمی. گل سرخ”

چهار گل دارویی است که از مخلوط گل های دارویی بنفشه (ویولا اودوراتا)، پنیرک (مالواسیلوسترس)، ختمی (الته افیسینالیس) و گل سرخ (روزاداماسنا) به دست می آید. این گیاه دراغلب کشور ها به صورت وحشی و کشت شده در دسترس می باشد.

ترکیبات شربت چهارگل

به طور کلی مهمترین ماده موثر و اصلی داروهای فوق الذکر مواد موسیلاژی می باشد. علاوه بر این گلها، مواد رنگی، مواد قندی و اسانس های معطربه مقدار فراوان یافت می شود.

طرز استفاده شربت چهارگل

مخلوط گیاهی چهار گل از ایام  قدیم به عنوان یک داروی موثر جهت درمان بیماری های ریوی مورد استفاده بوده و به خصوص آن را جهت بر طرف نمودن سرفه، سیاه سرفه، خشونت سینه، گرفتگی صدا و به عنوان خلط آور توصیه نموداند و همچنین دم کرده داروی فوق در رفع سرماخوردگی اثر مفید از خود ظاهر می سازد.

مقدار و دستور مصرف

مقدار ۲-۴ گرم از مخلوط فوق را در یک فنجان آب جوش ریخته و مدت نیم ساعت بگذارید تا دم بکشد، سپس آن را صاف کرده و روزی ۳ فنجان بصورت گرم میل نمایید.

خرید شربت گیاهی چهار گل

شربت چهار گل که از  بهار‌نارنج، گل‌ محمدی، گل‌ نسترن و بیدمشک تهیه شده، یک نوشیدنی بسیار خوش عطر و طعم و البته مفید است که طعم دلنشین آن نظر همه را به خود جلب می‌کند. علاوه بر اینکه این نوشیدنی گوارا به رفع کم آبی بدن و پایین آوردن دمای بدن کمک می‌کند؛ ترکیب این گیاهان یکی از ترکیبات موثر جهت درمان سرماخوردگی، سرفه‌های خشک، تب، عفونت گلو و گلودرد، آبریزش بینی، سردرد و بی حالی ناشی از سرماخوردگی است که به دلیل عطر و طعم خوب می‌تواند مورد استقبال همه افراد قرار  بگیرد. نوشیدن دمنوش چهارگل و یا شربت گیاهی آن برای مبتلایان به ضعف سیستم ایمنی بدن، مشکلات و عفونت‌های مزمن ریه و سرفه‌های خشک مفید است. نوشیدنی چهارگل دارای طبع معتدل است، بنابراین مصرف آن هیچ عوارضی به همراه ندارد.

شربت چهار گل، از برند محصولات گل بهشت با ترکیب عرق درجه یک گرفته شده از گل‌های محمدی (گلاب)، نسترن، بیدمشک و بهار‌نارنج ، شکر و آب چشمه در وزن ۰.۹ لیتر تهیه شده و آماده مصرف است. برای تهیه یک شربت خنک و گوارا با توجه به ذائقه خود می‌توانید تا ۶ برابر به این شربت آب اضافه کرده و نوش جان کنید

‫0/5 (0 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم
مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments