خرید عرق بابا آدم

11,500 تومان295,000 تومان

پاک کردن
تعداد:

توضیحات

سلام به برگ و بو خوش آمدین. در اینجا میخواهیم از خواص عرق بابا آدم ، مضرات و طبعش بگوییم،همچنین نحوه خرید عرق بابا آدم ، قیمت عرق بابا آدم اصل و خرید عرق بابا آدم از طریق دیگر شهرها. پس توصیه میکنیم برگ و بو را از دست ندهید.
گیاه بابا آدم
گیاه بابا آدم

گیاه شناسی بابا آدم

بابا آدم گیاهی است علفی دوساله که بیشتر در زمین های آهکی و زمین های بایر و … می روید. ساقه این گیاه راست و پر شاخ و بال است ، ارتفاع این گیاه 80 سانتی متر تا دو متر می رسد و پوشیده از کرک های زبر و خشن است. برگ های گیاه بابا آدم بسیار درشت ، بیضوی و ساده است که در زیر مایل به سفیدی و در سطح رویی سبز رنگ است.گل هایش در نوک ساقه ها قرار دارد که به رنگ های سفید و رنگ قرمز مایل به بنفش است. ریشه این گیاه دراز و ضخیم ، دوکی شکل است. جالب است بدانید که گیاه بابا آدم به دلیل داشتن برگ های و بزرگ به موجب یک افسانه قدیمی نوشته شده است ،که حضرت آدم و حوا پس از آنکه به زمین آمدند از برگ بابا ادم برای پوشاندن خود استفاده کردند. 

عرق بابا آدم
گیاه بابا آدم

خواص عرق بابا آدم

عرق گیاهی و طبیعی بابا آدم خواص درمانی بسیاری دارد و شما می توانید با خرید عرق بابا آدم به خواص زیر دست یابید.

 • عرق بابا آدم کاهش دهنده فشار خون ، دیابت و کلسترول در بدن می باشد.
 • عرق بابا آدم برای رفع خارش های پوستی و انواع لک پوستی بسیار کمک کننده است.
 • این عرق برای تقویت لثه ، تقویت قفسه سینه ، ترمیم زخم ها و ورم عمومی بدن مفید می باشد.
 • عرق بابا آدم ادرار آور نیز می با شد.
 • برای درمان سرخک می توانید روی این عرق حساب کنید.
 • جوانان برای درمان جوشهای غرور جوانی می توانند از عرق بابا آدم بهره بگیرند.
 • عرق بابا آدم در درمان رماتیسم هم تاثیر فراوانی دارد.
 • این عرق یک داروی ضد چاقی نیز محسوب می شود.
 • از همه مهم تر عرق بابا آدم افزاینده هورمون رشد است ، توصیه می شود کسانی که در سن رشد قرار دارند از این عرق غافل نمانند.
عرق بابا آدم
عرق بابا آدم

عرق هایی که برای کاهش قند خون و دیابت هستند:

عرق بابا آدم به کاهش قند خون و دیابت کمک بسیاری می کند علاوه بر عرق زنیان عرق های دیگری نیز وجود دارد که مشابه زنیان هستند و شما با خرید عرق هایی مانند:خرید عرق برگ زیتون ، خرید عرق شوید ، خرید عرق برگ گردو میتوانید برای درمان دیابت مصرف کنید. به یاد داشته باشید این عرق ها در افت قند خون بسیار قوی هستند پس از مصرف بیش از اندازه خودداری کنید یا در یک دوره مصرف کنید.

عرق باباآدم برای افزایش قد

جالب است که بدانید دمنوش ریشه و برگ گیاه باباآدم کاهش دهنده هورمون رشد در بدن است. اما عرق باباآدم افزایش دهنده هورمون رشد است. پس به فرزندانتان که در سن رشد هستند و میخواهید افزایش قد داشته باشند بهتر است از عرق باباآدم داده شود.

مضرات عرق بابا آدم

مصرف بیش از حد عرق باباآدم باعث ایجاد اختلالات بینایی میشود.

افرادی که فشار خون پایینی دارند بهتر است از نوشیدن عرق باباآدم دوری کنند.

مقدار مصرف عرق بابا آدم

میتوانید قبل از هر وعده غذایی به اندازه یک فنجان از این عرق بنوشید.

 

عرق بابا آدم
عرق بابا آدم

طبع عرق بابا آدم

قبل از هر چیزی بهتر است طبع عرق مورد نظر را بدانید ، همچنین طبع بدن خود را به خوبی بشناسید و متناسب با آن عرقیات مورد نظر خود را تهیه کنید. طبع عرق بابا آدم گرم و خشک است. مانند طبع بدن افراد صفرائی ها پس بهتر است این افراد در خوردن این عرق احتیاط کنند. اما افرادی که طبع بدنشان بلغم است یعنی سرد و تر هستند به راحتی از این عرق بنوشند ، زیرا با خوردن این عرق بدنشان به تعادل می رسد.

خرید عرق بابا آدم در تهران + قیمت عرق بابا آدم

برای تهیه عرق بابا آدم اصل و طبیعی و همچنین آگاهی از قیمت عرق بابا آدم اصل می توانید از راه های زیر استفاده کنید.

 1. با حضور در کارگاه های عرقگیری به صورت حضوری عرق بابا آدم اصل و با قیمت مناسب تهیه کنید.
 2. در صورت نبود شرایط لازم جهت حضور در کارگاه ها برای خرید حضوری می توانید با اعتماد کردن به برندهای معتبر محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

پیشنهاد ما: شرکت برگ و بو با سال ها تجربه در زمینه انواع گلاب ها ، عرقیات و شربت ها توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد. برگ و بو دارنده ی بزرگترین کارگاه عرقگیری در دل کاشان می باشد. و شما با خرید از برگ و بو در واقع مستقیم از کارگاه عرقگیری عرق بابا آدم اصل و با قیمت پایین خریده اید. قیمت های برگ و بو همگی پایین هستند و به این خاطر است که برگ و بو دست واسطه ها را برای شما کوتاه کرده است. امروز برگ و بو حاصل اعتماد شماست.

‫5/5 (4 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم

اطلاعات بیشتر

کیفیت

درجه یک, درجه دو, درجه سه

حجم

یک لیتری, 5 لیتری, 10 لیتری, 20 لیتری

مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments