خرید عرق برگ زیتون

11,500 تومان295,000 تومان

پاک کردن
تعداد:

توضیحات

سلام به برگ و بو خوش آمدین. میخواهیم از صفر تا صد خواص عرق برگ زیتون را ذکر کنیم. امیدواریم ویژگی های درمانی این محصول به کارتان بیاید و همچنین بتوانید به راحتی خرید عرق برگ زیتون در تهران را داشته باشید.

زیتون
زیتون

گیاه شناسی زیتون

زیتون میوه ای بهشتی است. همانطور که می دانید زیتون از دوران باستان شناخته شده است و از برگ های این درخت کهن برای بسیاری از بیماری ها بهره می بردند و البته هنوز هم در علم طب هواداران خود را دارد. همچنین بر اساس پژوهش های آزمایشگاهی مدرن و تحقیقات بسیاری از دانشمندان بر روی این برگ نشان داده شده که دارای خواص ضد باکتریایی ، ضد التهابی و آنتی اکسیدان است. جالب است بدانید بیشتر از خود زیتون برگ آن است که خواص و فواید بسیاری برای بدن دارد.

با ما همراه باشید تا در صورت دلخواه خرید عرق برگ زیتون خوبی داشته باشین.

عرق زیتون
عرق زیتون

خواص درمانی عرق برگ زیتون

 • عرق برگ زیتون به خاطر خواص بسیاری که دارد می تواند با انواع ویروس ها مبارزه کند و تمامی بیماری های ویروسی را از پا بندازد.
 • آزمایش های جدید نشان داده است که درون یک فنجان قهوه اگر مقداری عرق برگ زیتون را بیفزاییم می تواند برای مقابله با چاقی مفید باشد. در این پژوهش دانشمندان به موش های آزمایشگاهی رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات و چربی زیاد به مدت هشت هفته دادند تا موش ها به سندرم متابولیک دچار شوند، سپس به  مدت هشت هفته دیگر به موش ها قهوه غنی شده با عصاره برگ زیتون خورانده شد. پژوهشگران متوجه شدند پس از مصرف این نوشیدنی ، علائمی از بهبودی در قلب و عروق ، کبد و بهبود علائم متابولیکی مشاهده شد، اما در موش هایی که قهوه معمولی مصرف کرده بودند علائم بهبود دیده نشد.

  عرق زیتون
  عرق زیتون
 • عصاره برگ زیتون به دلیل خواص ضد التهابی خود ، وزن را کاهش می دهد نقش التهاب به عنوان عاملی که موجب ذخیره چربی می شود، مجوز مطالعات در زمینه چاقی در سراسر دنیا است.
 • عرق برگ زیتون به دلیل خواص زمینه ای فشار خون ، چاقی ، کلسترول خون و قند خون را کنترل می کند و می تواند سبب کاهش فشار خون نیز شود.
 • عرق برگ زیتون می تواند برای درمان بسیاری از مشکلات دهان و دندان مفید باشد به این صورت که 5قطره از این عرق را بر روی خمیر دندان خود بچکانید و سپس مسواک بزنید.
 • عرق برگ زیتون خاصیت ضد میکروبی و قارچی دارد آزمایش ها بر روی حیوانات نشان می دهد که عرق برگ زیتون دارای خواص ضد آنتی اکسیدان ، ضد میکروب ، قارچ و ویروس های تبخال می باشد.
 • عرق برگ زیتون به استخوان سازی کمک شایانی می کند مخصوصا افرادی که دچار شکستگی استخوان یا جوانان جهت استحکام استخوان هایشان.
 • افرادی که قوای جنسی آنها ضعیف شده می توانند از عرق برگ زیتون به عنوان بهبود عملکرد استفاده کنند. 

  عرق برگ زیتون
  عرق برگ زیتون

مضررات عرق برگ زیتون

 1. عرق این گیاه برای کسانی که فشار خون پایین دارند مضر است و باید در مصرف آن احتیاط کنند.
 2. عرق برگ زیتون با داروهای کاهش قند خون مثل متفورمین و داروهای کاهش فشار خون مثل کاپتوپریل و آتنولول تداخل دارد و مصرف همزمان سبب اختلال های خطرناک در بدن می شود.
 3. این عرق گیاهی می تواند اثرات داروهای رقیق کننده خون را افزایش داده و خطرناک باشد داروهایی مثل وارفارین ، آسپرین ، پلاویکس و…..

بعد از مطالعه مضررات عرق برگ زیتون شاید خیلی ها به موارد بالا دچار بودند یا در شرایط مصرف داروی خاص هستند و از خرید عرق برگ زیتون منصرف شده اند اما بدونید در عوض اطلاعات شما در مورد خواص این عرق بالا رفته و همین امر سبب می شود تا به دوستان و اطرافیان خود از خواص این گیاه جالب بگویید. خب بریم ادامه.

مقدار مصرف روزانه عرق برگ زیتون

می توانید روزی دو بار هر بار به اندازه نصف فنجان تا یک فنجان قبل از غذا مصرف کنید.

روش دیگر می توانید اندازه یک قاشق غذا خوری درون استکان چای خود بریزید و نوش جان کنید.

طرز تهیه عرق برگ زیتون در خانه

یک لیوان آب را با هشت گرم برگ خرد شده زیتون به مدت هشت دقیقه می جوشانیم سپس از صافی رد می کنیم و مایع به دست آمده را پس از خنک شدن مصرف می کنیم این مقدار را می توان 3 تا 4 بار در روز تکرار کنیم.

مصرف کنندگان عزیز توجه کنید که عرق برگ زیتون از برگ های خاصی تهیه شده این خاص بودن به این معناست که همه برگ های یک درخت زیتون مورد استفاده نیست بلکه گلچین می شوند افرادی که در تهیه این نوع عرق خبره هستند می گویند.

زیرا هر برگی مناسب برای تولید عرق نیست و کیفیت عرق را پایین می آورد. به همین جهت شما برگی که از عطاری ها تهیه می کنید نمی توانید تشخیص بدهید که درجه و کیفیت آن برگ در چه حد است پس اطمینان به صاحبان برندهای معروف جهت خرید عرق برگ زیتون مطمئن تر است.

جالب است بدانید: هر خواصی که در دمنوش و جوشانده برگ زیتون وجود دارد به میزان بیشتری در عرق برگ زیتون وجود دارد. زیرا از تقطییر آب با برگ زیتون (حجم زیادی از برگ) عرق برگ زیتون به دست می آید که قدرت بیشتری در درمان دارد. البته این نکته را به یاد داشته باشید که علاوه بر این شما عرق مورد نظر خود را میتوانید به راحتی در محل کار ، دانشگاه و…. مصرف کنید بی آنکه مانند دمنوش و جوشانده نیازی به وسایل برای آبجوش و دم کردن باشد.

عرق برگ زیتون
عرق برگ زیتون

طبع عرق برگ زیتون

قبل از هر اقدامی لازم است طبع بدن خود را به خوبی بشناسید و در گام دوم طبع عرقی را که میخواهید مصرف کنید را بشناسید. طبع عرق برگ زیتون سرد است. این عرق را بیشتر به افراد گرم مزاج یا دموی ها توصیه می کنیم زیرا این سردی موجب می شود با گرمای درونی آنها ترکیب شده و بدن را به تعادل برساند. البته افراد سرد مزاج هم می توانند مصرف کنند به این صورت که این عرق را با یک عرق گرم و خشک ترکیب کنند یا در کنار این عرق از گرمیجات هم مصرف کنند.

نکته: سعی کنید همیشه مناسب با طبع تان عرقیات و نوشیدنی ها را انتخاب کنید.

عرق هایی که برای استخوان سازی مناسب هستند:

عرق برگ زیتون برای استخوان نیز بسیار مفید است. کسانی که دچار شکستگی شده اند یا بر اثر کارهای روزانه به هنگام خواب درد استخوان و مفاصل دارند، کافیست در دوره مشخصی از این عرق بنوشند تا تسکینی برای درد استخوان ها باشد. اما به جز عرق برگ زیتون شما با خرید عرق گزنه هم میتوانید برای استحکام استخوانهایتان استفاده کنید. زیرا هر دو برای استخوان سازی مفید هستند.

عرق برگ زیتون ضد سرطان

عرق برگ زیتون یک داروی ضد سرطان قوی به شمار می رود. گروهی از محققان دانشگاه کوردبا در جنوب اسپانیا اثبات کرده اند عصاره برگ درخت زیتون اثر ضد سرطانی دارد و همینطور در درمان سرطان خون تاثیر گذار است. محققان اسپانیایی امروز گفتند که تازگی اصلی این مطالعه در شناسایی و اندازه گیری ترکیبات طبیعی موسوم به (فنولها) در برگ های زیتون می باشد. در این تحقیق از (مگس سرکه) استفاده شد و مشاهده کردند که عصاره برگ زیتون در این مگس، حشره را  نسبت به صدمات فرسودگی سلولی محافظت می کند. جالبه بدانید کارخانه جات در حوزه زیتون از این خواص بی اطلاع بودند و برگ های زیتون را به دور می انداختند اما امروزه این برگ ها را به کارگاه های عرقگیری می فروشند یا خودشان ازش بهره می برند. عرق برگ زیتون عصاره برگ زیتون است که به علت خواص ضد سرطانی مورد پسند دنیای طب سنتی شده است. همینطور کشنده سلول های توموری می باشد و برای درمان سرطان خون مورد آزمایش قرار گرفته و نتیجه مثبتی از خود نشان داده است.

عرق برگ زیتون
عرق برگ زیتون

نحوه خرید عرق برگ زیتون در تهران

برای تهیه عرق برگ زیتون اصل می توانید به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم اقدام کنید. 

 1. با حضورتان در کارگاه های عرقگیری محصولی اصل و با تضمیین خریداری کنید.
 2. در صورت نبود شرایط جهت خرید حضوری با اعتماد به برندهای معتبر محصول خود را تهیه کنید.

پیشنهاد ما: شرکت برگ و بو با سالها تجربه در زمینه انواع گلاب ها ، عرقیات و شربت ها توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد. برگ و بو دارنده ی بزرگترین کارگاه عرقگیری در دل کاشان می باشد و شما با خرید از این شرکت در واقع مستقیم از کارگاه خرید کرده اید. تمامی قیمت های محصولات برگ و بو پایین می باشد زیرا این شرکت برای مصرف کنندگانش دست واسطه ها را کوتاه کرده است. خالص بودن را با برگ و بو تجربه کنید. امروز برگ و بو حاصل اعتماد شماست.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

‫5/5 (6 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم

اطلاعات بیشتر

کیفیت

درجه یک, درجه دو, درجه سه

حجم

یک لیتری, 5 لیتری, 10 لیتری, 20 لیتری

مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments