خرید عرق برگ گردو

11,500 تومان295,000 تومان

پاک کردن
تعداد:

توضیحات

سلام به برگ و بو خوش آمدین.در اینجا میخواهیم خواص عرق برگ گردو، مضرات و طبع این عرق همچنین نحوه خرید عرق برگ گردو ، قیمت عرق برگ گردو ، خرید عرق برگ گردو در تهران پس برگ و بو را از دست ندهید.

درخت گردو
درخت گردو

تاریخچه درخت گردو

درخت گردو از خانواده راش سانان است. انواع این درخت در چین ، ژاپن ، فرانسه و آمریکا کشت می شود مهمترین گردوهای موجود در دنیا معروف به گردوی ایرانی است، زیرا ابتدا از ایران به خاورمیانه و از آنجا به یونان و روم و سپس به انگلستان و بعد به آمریکا برده شده است. درخت گردو دارای برگ های مرکب شانه ای است. علاوه بر خود گردو از برگ گردو برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می کنند و امروزه عرق برگ گردو در طب سنتی طرفداران فراوانی دارد که در ادامه توضیح داده شده است.

برگ گردو
برگ گردو

فواید عرق برگ گردو و برگ گردو

 • حاوی منیزیم، پتاسیم ، روی ، مس ، ویتامین B1 ، B3 ، ویتامین E، A، B8 می باشد.
 • کسانی که دچار حساسیت هستند مصرف کمتری داشته باشند.
 • به خاطر دارا بودن ویتامین A برای تقویت چشم ، بینی و دهان ، مو و ناخن نیز مفید است.
 • باعث تقویت اعصاب شده و از سستی و بی حالی جلوگیری می کند.
 • افرادی که ترس و دلهره دارند در زمستان به مدت 3هفته در ماه صبحانه به همراه یک عدد گردو مصرف کنند.
 • کسانی که یبوست دارند 2عدد گردو را به همراه 100 گرم انجیر خشک کوبیده ابتدا یک فنجان آب جوش میل کنید سپس گردو و انجیر را با کمی نان سبوس دار صبحانه میل کنید.
 • برای درمان بواسیر مغز گردو را بسوزانید سپس کمی مورد را در عرق مورد جوشانده و صاف کنید و در آخر سوخته گردو را با محلول مخلوط نموده و به صورت ضماد در محل بمالید.
 • خوردن جوشانده برگ گردو سموم بدن را از بین می برد.
 • در درمان نقرس و سیاتیک کمک بسیاری می کند.
 • دم  کرده برگ درخت گردو ضد کرم کدو می باشد.
برگ گردو
برگ گردو

دیگر فواید عرق برگ گردو

 • برگ درخت گردو برای درمان نقرس و جزام استفاده می شود.
 • همچنین برای درمان بیماری های پوستی هم چون اگزما، زردزخم ، پیسوریازیس از دم کرده ی برگ درخت گردو می توان استفاده کرد.
 • برای سرما زدگی با جوشانده برگ درخت گردو موضع را ماساژ دهید.
 • برای درمان زخمهای عفونی و ترشحات خانم ها از جوشانده برگ درخت گردو می توان به صورت استعمال خارجی استفاده کرد و برای خانم ها در رابطه  با ترشحات در یک ظرف ریخته و داخل ان بنشینند.
 • برای قطع ترشح شیر می توان از برگ تازه گردو و یا جوشانده غلیظ برگ خشک درخت گردو ، با پنبه بر روی پستان گذاشته و به تدریج ترشح شیر قطع می شود.
 • مواظب باشید چهار پایان برگ درخت گردو نخورند زیرا شیر آنها خشک می شود.
 • برای از بین بردن حشرات از قبیل بید و ساس برگ گردو را در محل بگذارید در ضمن جوشانده برگ گردو مورچه را از بین می برد و برای دور شدن مگس از روی بدن دام ها جوشانده برگ درخت گردو را بر روی بدنشان بمالید.
 • کسانی که رماتیسم دارند اغز دم کردهی برگ گردو استفاده کنند.
 • افرادی که راشیتیسم دارند برگ گردو را بجوشانند و آب آن را میل کنند.
 • برای درمان دیابت پوست سبز روی گردو را خشک کرده کوبیده صبح ها یک قاشق چایخوری با آب جوش میل شود و یا اینکه 5گرم برگ گردو را در200 سیسی اب جوش دم کرده به سه نوبت میل شود.
برگ گردو
برگ گردو

خواص درمانی عرق برگ گردو

 • ضد اسهال و مفید برای پوست
 • دفع سموم و پاکسازی بدن
 • درمان نقرس
 • درمان بیماری های فصلی 
 • پایین آورنده قند خون
 • درمان انواع بیماری های پوستی
 • فلج اعضاء
 • پیچیدگی عضلات

خب تا اینجا که خسته نشدین برای خرید عرق برگ گردو در تهران یا قیمت عرق برگ گردو با ما همراه باشید.

برگ گردو
برگ گردو

نکته: لازم است بدانید هر خواصی که در جوشانده و دمنوش برگ گردو وجود دارد در عرق برگ گردو نیز وجود دارد. زیرا از تقطییر آب با برگ گردو عرق حاصل میشود و عرق به دست آمده چند برابر قوی تر از دمنوش و جوشانده است. مصرف عرق بسیار راحت بوده و میتوانید در محل کار ، دانشگاه و…. مصرف کنید و مانند دمنوش و جوشانده نیازی به وسایل برای تهیه آب جوش و دم کردن نیست.

مضرات عرق برگ گردو

مصرف بیش از اندازه عرق برگ گردو سبب تخریب کبد می شود.

کسانی که دستگاه هاضمه آنها ضعیف است و یا ورم روده دارند یا دچار ناراحتی کبدی هستند عرق برگ گردو برای آنها زیان آور است.

 

برگ گردو
برگ گردو

طرز تهیه عرق برگ گردو

تهیه عرق برگ گردو در خانه سخت می باشد و شما نمی توانید همانند کارگاه های بزرگ عرق گیری عرق مورد نظر خود را به دست آورید ولی می توانید جوشانده برگ گردو را تهیه کنید. به این صورت که مقداری برگ درخت گردو را داخل قوری چینی ریخته و به مدت 20 دقیقه دم کرده توجه داشته باشید نباید 20دقیقه بجوشد باید مثل چای دم کرد. دم کردهی برگ گردو به دلیل قوی بودن قند خون را کاهش داده به همین خاطر مقداری عسل درونش ریخته یا تکه ای نبات درون لیوان جوشانده انداخته که دچار مشکل نشوید. به دلیل دفع سموم از بدن و پاکسازی کبد موجب تغییر رنگ ادرار و مدفوع می شود، پس تعجب نکنید.

درمان فیبروم با عرق برگ گردو

بیماری فیبروم رحم زنان یک نوع بیماری صعبالعلاج است. علت به وجود آمدن این بیماری هجوم خلط بلغم در کنار خلط صفرا عنوان شده است. عرق برگ گردو تاثیر فوق العاده ای در درمان این فیبروم دارد البته این نکته را به یاد داشته باشید مبادا مستقیم برگ درخت گردو را بجوشانید و مصرف کنید زیرا این روش عوارض بسیاری در پیش دارد ولی عرق برگ گردو صنعتی را به راحتی میتوانید بنوشید به این صورت که پس از اتمام قاعدگی یا 5روز بعد از شروع قاعدگی به مدت 25 روز مصرف کنید.

عرق هایی که برای کاهش قند خون و دیابت هستند:

عرق برگ گردو به کاهش قند خون و دیابت کمک بسیاری می کند علاوه بر این عرق های دیگری نیز وجود دارد که مشابه عرق برگ گردو هستند و شما با خرید عرق هایی مانند: خرید عرق آلوورا ، خرید عرق برگ زیتون ، خرید عرق دارچین ، خرید عرق شوید  میتوانید برای کاهش قند خون و دیابت مصرف کنید. به یاد داشته باشید عرق های ذکر شده در کاهنده بودن قندخون بسیاری قوی هستند پس در دوره مشخص شدده ای مصرف کنید زیرا طولانی بودن مدت مصرف موجب افت شدید قندخون شده و عوارضی مانند سرگیجه، بی حالی و غش را ایجاد می کند. پس حواستان باشد که به اندازه مصرف کنید.

برگ گردو
برگ گردو

مقدار مصرف عرق برگ گردو

عرق برگ گردو را می توان روزی دو بار هر بار به اندازه نصف استکان میل کرد.

طبع عرق برگ گردو

قبل از هرچیزی لازم است طبع بدن خود را به خوبی بشناسید و در گام دوم طبع عرق مورد نظر را بدانید و با سنجیدن هر دو طبع سپس مصرف کنید مثلا فردی که طبع بدنش سرد  است اگر بخواهد عرق گرم را مصرف کند عالی است زیرا بدنش به تعادل می رسد ولی اگر بخواهد عرق سرد بنوشد در طولانی مدت عوارض دارد پس باید با عرقی گرم ترکیب کند و بعد بنوشد. طبع عرق برگ گردو گرم و خشک است. از این رو پیشنهاد می شود افرادی که طبع بدن آنها سرد است مانند بلغم ها مصرف کنند زیرا با مصرف این عرق گرم سرمای بدنشان کاهش داده می شود و به تعادل می رسند. ولی افرادی که طبع بدنشان گرم است مانند صفراء ها و سوداء ها در نوشیدن این عرق احتیاط کنند یا با کاسنی ، شاطره ترکیب کنند تا از گرم بودنش کاسته شود.

خرید عرق برگ گردو،قیمت عرق برگ گردو

برای تهیه عرق برگ گردو میتوانید به دو روش مطمئن اقدام کنید در پایین برایتان عنوان شده است.

 1. با حضور در کارگاه های عرقگیری عرقی اصل و با قیمت پایین را تهیه کنید.
 2. در صورت نبود امکان خرید حضوری با اعتماد به برندهای معتبر محصول خود را تهیه کنید.

شرکت برگ و بو با کادری مجرب و تیم تحقیقاتی خود در زمینه انواع گلاب ها، عرقیات و شربت ها توانسته عرق صددرصد اصل و با قیمت مناسب به مشتری های خود عرضه کند. تمامی قیمت های محصولات برگ و بو پایین است زیرا برگ و بو دارندهی بزرگترین کارگاه عرقگیری در دل کاشان می باشد و شما با خرید از برگ و بو درواقع مستقیم از کارگاه محصول خود را تهیه کرده اید. این شرکت برای شما دست واسطه ها را کوتاه کرده است. امروز برگ و بو حاصل اعتماد شماست.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

‫4.8/5 (5 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم

اطلاعات بیشتر

کیفیت

درجه یک, درجه دو, درجه سه

حجم

یک لیتری, 5 لیتری, 10 لیتری, 20 لیتری

مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments