خرید عرق بیدمشک

15,000 تومان375,000 تومان

پاک کردن
تعداد:

توضیحات

سلام به برگ و بو خوش آمدین. در اینجا میخواهیم از خواص عرق بیدمشک ، مضرات و طبع این عرق بگوییم. همچنین نحوه خرید عرق بیدمشک در تهران ، قیمت عرق بیدمشک و خرید عرق بیدمشک از طریق دیگر شهرها را برایتان کامل بگوییم. پس توصیه میکنیم برگ و بو را از دست ندهید.

گیاه بیدمشک
گیاه بیدمشک

گیاه شناسی بیدمشک

درختان بیدمشک به عنوان نخستین درختان در فصل بهار در شمال غرب ایران شکوفه می کنند. این شکوفه ها به عنوان پیک بهاری به گل می نشیند. به دلیل داشتن خواص درمانی متعدد بیدمشک از زمان های دور مدنظر بوده ، و این امر باعث شده تا مردم منطقه عرق بیدمشک را به دلیل خاصیت درمانی آن ، در خانه های خود داشته باشند. بیدمشک گیاهی ملین و تقویت کننده قلب ، اعصاب و محرک قوای جنسی است. عرق بیدمشک مقوی قلب بوده و برای حفظ سلامتی بسیار موثر است.

عرق بیدمشک چیست؟

عرق بیدمشک با دارا بودن ترکیباتی چون سالیسین و تانن است که از گیاه بیدمشک به دست می آید. عرق.  بیدمشک از تقطیر آب با خود گیاه بیدمشک به دست می آید. رنگ عرق حاصل آمده سفید است و این به این معنی نیس که جوشانده یا دمنوش اصل تر است. هر خاصیتی که در دمنوش و جوشانده وجود دارد صددرصد در عرق نیز وجود دارد. تنها فرق بین عرق این است که در دسترس و آسان تر قابل مصرف است و به راحتی میتوانید باخود حمل کنید.

بیدمشک
بیدمشک

خواص عرق بیدمشک

  • عرق بیدمشک تقویت کننده دستگاه عصبی و آرام کننده اعصاب است.
  • عرق بیدمشک تقویت کننده قلب است. به این صورت که نصف استکان عرق بیدمشک را با یک لیوان آب سرد مخلوط کنید و با کمی شکر میل کنید.
  • از دیگر خواص عرق بیدمشک تقویت دستگاه گوارش و افزایش اشتها می باشد.
  • تسکین تورم و بهبود عملکرد دستگاه گوارش از جمله خواص عرق بیدمشک به شمار می رود.
  • عرق بیدمشک سردردهای ناشی از گرم مزاجی را تسکین می دهد.
  • یکی دیگر از خواص عرق بیدمشک کاهش قند خون است.
  • این عرق باعث کاهش تب شده و خاصیت تب بر دارد این خاصیت ناشی از سرد بودن عرق بیدمشک است.
  • عرق بیدمشک به دفع انگل ها از روده ها نیز کمک می کند.

مضرات عرق بیدمشک

عرق بیدمشک کاهش دهنده قند خون است، و خوردن بی رویه آن ضرر دارد و بهتر است با مقادیری شیرینی میل شود.

زنان باردار و کودکان کمتر از دو سال نیز باید در مصرف عرق بیدمشک احتیاط کنند.

لازم به ذکر است که عرق بیدمشک بیشتر خواص درمانی دارد.

مقدار مصرف روزانه عرق بیدمشک

برای مصرف عرق بیدمشک میتوانید قبل از هر غذا یک استکان از این اگسیر طبیعی بنوشید.

 

جهت خرید عرق بیدمشک در تهران ، قیمت عرق بیدمشک با برگ و بو بمانید.

عرق بیدمشک
عرق بیدمشک

درمان کم خونی با عرق بیدمشک

علمای طب سنتی میگویند افرادی که کم خونی دارند میتوانند از عرق بیدمشک بهره بگیرند زیرا این عرق به خون سازی در بدن کمک می کند و در تامین گلبول قرمز بدن نقش مهمی را ایفا میکند. به عنوان مثال خانم هایی که عادت ماهانه شان تمام شده نوشیدن این عرق به سرحال شدنشان کمک کرده همینطور کسانی که مقداری از خون بدنشان را طی عمل جراحی از دست داده اند روی عرق بیدمشک حساب باز کنند.

عرق هایی که اشتها آور هستند:

از خواص عرق بیدمشک اشتنها آور بودنش است، که به جز بیدمشک عرق های دیگری نیز وجود دارند که اشتها آور هستند و شما با خرید عرق هایی مانند: خرید عرق شنبلیله ، خرید عرق هل ، خرید عرق شاتره برای افزایش اشتها خود استفاده کنید. هر فردی در بدن خود یکسری ویژگی ها دارد به عنوان مثال فردی که میخواهد افزایش اشتها داشته باشد ممکن است بدنش نسبت به عرق هل پاسخ ندهد ولی برای عرق شنبلیله مثبت باشد. با عرق هایی که معرفی کردیم میتوانید وارد هرکدام شوید و طبع آن را بخوانید و ببینید مناسب طبع بدنتان کدام یک هستند.

عرق بیدمشک
عرق بیدمشک

عرق بیدمشک برای قلب

از خواص عرق بیدمشک آرام کردن قلب پر تپش است. همچنین افرادی که از مشکلات قلبی رنج می برند توصیه میشود روزانه از این عرق بنوشند زیرا تاثیر مستقیمی بر روی قلب میگذارد و تمام ناآرامی ها را آرام میکند.

طبع عرق بیدمشک

قبل از هر چیزی بهتر است طبع عرق مورد نظر خود را بدانید. و همینطور طبع بدن خود را بشناسید. طبع عرق بیدمشک سرد و تر بوده مانند طبع بدن بلغم ها. بهتر است این افراد در مصرف عرق بیدمشک احتیاط کنند. یا این عرق را با مقداری عرق گرم مخلوط کرده و بعد بنوشند. اما این عرق برای افراد طبع گرم و خشک بسیار مناسب بوده مانند صفرائی ها زیرا با خوردن این عرق درونشان به تعادل می رسد.

خرید عرق بیدمشک در تهران + قیمت عرق بیدمشک

عزیزان مصرف کننده برای تهیه عرق بیدمشک اصل ما برای شما دو راه مطمئن را بیان کردیم.

  1. با حضور در کارگاه های عرقگیری مستقیم و با قیمت مناسب ، می توانید محصولی اصل و با قیمت مناسب تهیه کنید.
  2. در صورت نبود امکان کافی جهت حضور در کارگاه با اعتماد به برندهای معتبر عرق مورد نظرتان را خریداری کنید.

پیشنهاد ما: مصرف کنندگان عزیز شرکت برگ و بو با سالها تجربه در زمینه انواع، گلاب ها ، عرقیات و شربت ها توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد. شما با خرید از برگ و بو در واقع مستقیم از کارگاه عرقگیری عرق اصل و با قیمت پایین خرید کرده اید. زیرا این شرکت دارنده ی بزرگترین کارگاه های عرقگیری در دل کاشان می باشد. علت پایین بودن تمامی قیمت های برگ و بو به این خاطر است ، که این شرکت برای مصرف کنندگان خود دست واسطه ها را کوتاه کرده است. امروز برگ و بو حاصل اعتماد شماست.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

‫4.7/5 (3 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم

اطلاعات بیشتر

کیفیت

درجه یک, درجه دو, درجه سه

حجم

یک لیتری, 5 لیتری, 10 لیتری, 20 لیتری

مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments