خرید عرق خارشتر

11,500 تومان295,000 تومان

پاک کردن
تعداد:

توضیحات

سلام به برگ و بو خوش آمدین در این مقاله هر آنچه مرتبط با عرق خارشتر است را عنوان کرده ایم. همچنین نحوه خرید عرق خار شتر در تهران و آگاهی از قیمت عرق خارشتر را برایتان گفته ایم پس با ما همراه باشید.

گیاه خارشتر
گیاه خارشتر

تاریخ گیاه خارشتر

خار شتر گیاهی است چند ساله که ارتفاع این گیاه قدمت دار بین 20 تا 120 سانتی متر است. این گیاه خار هایی به طول 1 تا 6 سانتی متر دارد. طبیعت خار شتر از نظر علمای طب سنتی گرم و خشک است و به عنوان مدر و مسهل از ان استفاده می کنند. همچنین گیاه خارشتر یکی از علوفه های مهم برای دام ها به ویژه بزها به حساب می آید. مقاومت گیاه خارشتر در برابر سرما بسیار زیاد است و به دلیل دارا بودن ریشه ی عمیق به آب کمی برای رشد نیاز دارد. خارشتر برای گیاهانی مثل غلات و چقندر یک نوع علف هرز به شمار می رود.

 

گیاه خارشتر
گیاه خارشتر

خواص عرق خارشتر

 • از عرق خارشتر میتوان برای درمان اسهال بهره برد.
 • این عرق چربی سوز است و پس از مصرف با کمی تحرک می توان از چاقی جلوگیری کرد.
 • مصرف عرق خارشتر سبب رفع رسوبات کلیه و جلوگیری از سنگ کلیه می شود.
 • عرق خارشتر برای دفع سنگ کلیه و مثانه بسیار مفید و موثر بوده است.
 • این عرق معرق بوده و برای مدر و مسهل نیز استفاده می شود.
 • عرق خارشتر در درمان بیماری صرع و بی خوابی که ناشی از ضعف اعصاب است مفید می باشد.
 • برای تقویت دستگاه هاضمه و معده از دم کرده خارشتر یا عرق این گیاه استفاده می شود.
 • برای پاکسازی روده ها مفید است و انگل ها را از بین می برد.
 • عرق خارشتر به هضم کردن اسان غذا نیز کمک می کند.
 • افرادی که از بواسیر خود رنج می برند می توانند برای درمان از عرق خارشتر بهره ببرند.
 • عرق خارشتر یک تصفیه کننده خون نیز به شمار می رود.
 • برای ضد عفونی کردن کلیه ها استفاده از عرق خارشتر توصیه می شود.
 • عرق گیاه خارشتر باعث خروج اسید اوریک از بدن می شود.
 • از دیگر خواص عرق خارشتر خاصیت آنتی بیوتیک بودنش است.
 • عرق خارشتر ادرار آور است و همچنین ضد تب و لرز ، ضد سیاه سرفه است.
 • مصرف نوشیدنی های گاز دار و آب میوه های غیر طبیعی دارای بی کربنانت مضر بوده که با مصرف عرق خارشتر این ترکیب خنثی شده و از تشکیل رسوبات جلوگیری می کند.
 • از ترکیب عرق خارشتر با عرق خارخاسک می توان برای دفع سنگ کلیه استفاده کرد.

مضرات عرق خارشتر

عزیزان همانطور که قبلا هم گفته ایم به اندازه مصرف کردن بسیار مهم است. گاهی با اندازه مصرف کردن عرقیات می توانیم شاهد درمان باشیم ولی افراط کردنش سبب ایجاد دردهای مختلفی می شود پس لطفا رعایت کنید.

بیماران مبتلا به حصبه، اسهال خونی، خون ادراری و آبله از خوردن عرق خارشتر خودداری کنند.

همچنین خانم های باردار و شیرده قبل از مصرف این عرق با پزشک خود مشورت کنند. زیرا در دوران بارداری خانم ها به عفونت مثانه و کلیه دچار می شوند و استفاده از عرق خارشتر به دلیل ضدعفونی کردن مجاری ادرار می تواند یک درمان کننده باشد. حتی در کاهش ورم بارداری هم موثر بوده. خانم های باردار می توانند از یک استکان تا سه استکان در روز استفاده کنند البته توجه داشته باشید که با مشورت پزشک خود مصرف کنید و از مصرف سرخود پرهیز کنید.

 

از با ما بودنتان ممنون امیدواریم مطالب جالبی بوده همانطور که بالا گفتیم برای خرید عرق خارشتر و اطلاع از قیمت عرق خارشتر تا انتها با ما همراه باشید.

عرق خارشتر
عرق خارشتر

عرق هایی که خون را تصفیه می کنند:

عرق خارشتر خاصیت تصفیه کردن خون را دارد. اما هستند عرق های دیگری که این خواص را دارند و شما با خرید عرق هایی مانند: خرید عرق بوقناق ، خرید عرق نسترن میتوانید برای تصفیه کردن خون استفاده کنید. هستند افرادی که غلظت خون بالایی دارند و این غلظت میتواند سبب بروز سکته و یا بسیاری دیگر از بیماری ها شود پس روزانه با خوردن مقداری از هر یک از عرق هایی که معرفی کردیم از بروز این عوارض پیشگیری کنید.

عرق خارشتر درمان کننده سنگ کلیه

بهترین راه برای درمان و دفع سنگ کلیه ادرار کردن است و این امر نیاز به نوشیدن آب فراوان دارد. تا حجم ادرار را افزایش دهد از جمله این خوراکی ها آب انار، هندوانه، چای برگ گزنه، دم کرده برگ ریحان و آب آلوورا است.ولی در میان همه این خوراکی ها عرق خارشتر تاثیر ویژه ای در دفع سنگ های کلیه و مثانه دارد. استفاده از این درمان بسته به مزاج و ترکیب سنگ متفاوت است ولی ثابت شده این عرق در دفع انواع سنگ نقش بسزایی دارد. بزرگسالان روزانه یک لیوان قبل از هر وعده غذایی بنوشند کودکان نصف لیوان جهت دفع سنگ بنوشند.

عرق خارشتر ضد عفونت

در طب سنتی عرق های بسیاری وجود دارند که به دلیل ترکیبات موجود در خواصشان سبب درمان عفونت در بدن میشوند. عرق خارشتر هم جزء این دسته به حساب می آید. این عرق گیاهی دارویی قوی برای عفونت های پوستی میباشد البته افرادی که از عفونت ادراری خود رنج می برند عرق خارشتر داروی طبیعی برای این مشکل است و با مصرف روزانه این عرق از شر عفونت های بدن خود راحت شوید.

 

جهت خرید عرق خارشتر در تهران و دانستن قیمت عرق خارشتر با ما باشید.

عرق خارشتر
عرق خارشتر

مقدار مصرف عرق خارشتر در روز

 1. کسانی که از سنگ کلیه خود رنج می برند از این عرق 2 لیوان در روز بنوشند.
 2. آنهایی که از عرق کاسنی برای لاغری میخواهند استفاده کنند به اندازه نصف لیوان ریخته و نصف دیگر لیوان را آب بریزند و مصرف کنند.

طرز تهیه عرق خارشتر

به یاد داشته باشید هر خواصی که در دمنوش و جوشانده خارشتر وجود دارد در عرق خارشتر دو برابر موجود است. زیرا از تقطییر آب با حجم زیادی از گیاه خارشتر عرق به دست می آید. به این صورت که اول آب و ریشه گیاه خارشتر را می جوشانند و عملیات تقطییر یا همان سرد کردن بخار انجام می شود و در نتیجه مایع به دست آمده همان عرق خارشتر است. مصرف عرق خیلی راحتر و به صرفه تر می باشد و شما میتوانید به راحتی عرق مورد نظر خود را به خارج از خانه برده و در محل کار ، دانشگاه و…. مصرف کنید و دیگر مانند جوشانده و دمنوش نیاز به وسایل برای تهیه آب جوش و دم کردن نیست.

طبع عرق خارشتر

 قبل از هر چیزی بهتر است از طبع بدن خود اطلاع داشته باشید و در مرحله بعد از طبع عرقیات شناخت کافی داشته باشید و با خود بسنجید که با بدنتان چه طبعی سازگار است. طبع عرق خارشتر گرم و خشک می باشد ، افرادی که به گرمی حساسیت دارند و ممکن است با مصرف این عرق شاهد بروز واکنش های آلرژیک شوند بهتر است از مصرف این عرق دوری کنند یا حداقل مقدار کمی مصرف کنند. از این رو افرادی که دارای مزاجی سرد هستند مثل سودایی ها و بلغمی ها از این عرق با خیال راحت مصرف کنند زیرا زمینه بدن این افراد سرد بوده و با مصرف این عرق گرم بدنشان به تعادل می رسد.

خارشتر
خارشتر

خرید عرق خارشتر در تهران + قیمت عرق خارشتر

برای تهیه عرق خارشتر اصل میتوانید به دو روش اقدام کنید و عرق اصل را باقیمت پایین خریداری کنید. 

 • با حضور در کارگاه های عرق گیری به صورت حضوری و باخیالی راحت عرق خود را تهیه کنید.
 • و اما روش دوم شاید شرایط حضور در کارگاه های عرق گیری را نداشته باشید که در این صورت شما می توانید با اعتماد به برندهای معتبر و نامدار با خیال آسوده عرق خارشتر را با تضمیینی بودنش تهیه کنید.

پیشنهاد ما به شما: شرکت برگ و بو با سال ها تجربه در زمینه انواع گلاب ها ،عرقیات و شربت ها توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد. همچنین شما با خرید از برگ و بو در حقیقت به صورت مستقیم خرید کرده اید زیرا برگ و بو صاحب بزرگترین کارگاه عرقگیری در دل کاشان می باشد. تمامی قیمت های محصولات برگ و بو پایین می باشد زیرا این شرکت برای شما دست واسطه ها را کوتاه کرده اصل بودن را از برگ و بو بخواهید. (برگ و بو حاصل اعتماد شماست).[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

‫5/5 (3 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم

اطلاعات بیشتر

کیفیت

درجه یک, درجه دو, درجه سه

حجم

یک لیتری, 5 لیتری, 10 لیتری, 20 لیتری

مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments