خرید عرق زنجبیل

11,500 تومان295,000 تومان

پاک کردن
تعداد:

توضیحات

سلام به برگ و بو خوش آمدین. در این مقاله می خواهیم تمامی خواص عرق زنجبیل، مضرات و طبع را توضیح دهیم. همچنین نحوه خرید عرق زنجبیل در تهران ، قیمت عرق زنجبیل را برایتان بگوییم پس توصیه میکنیم با برگ و بو ادامه دهید.

گیاه زنجبیل
گیاه زنجبیل

گیاه شناسی زنجبیل

گیاه زنجبیل یا زنجفیل درواقع یک گیاه خوراکی ، ادویه و گیاه دارویی به شمار می رود. زنجبیل گیاهی است چند ساله که دارای قسمت های زیر زمینی (ریزوم های غده ای) و همین ریزوم ها ی زیر خاک است که استفاده دارویی ، آشپزی و… دارد.

زنجبیل از گیاهان بومی هندوستان است که امروزه در شمال آفریقا ، جنوب آسیا و آفریقای شمالی مورد کشت قرار می گیرد و با توجه به محل کشت در رنگ های زرد ، سفید و قرمز وجود دارد.

امروزه این گیاه در بیشتر مناطق استوایی کشت می شود و از آن به عنوان داروی جهانی نام می برند ، این امر نه تنها به خاطر خواص ضد قارچی ، ضد باکتری آن است ، بلکه به خاطر اثر تسکین بخش آن بر روی دستگاه گوارش هم است.

و یکی از بهترین شفابخش های طبیعی برای درمان بیماری های مسافرت ، حالت تهوع و سرگیجه در غرب مطرح کرده و بر خلاف بعضی داروهای مرسوم این بیماری ها هیچ عوارض جانبی منفی ندارد. خرید عرق زنجبیل برای این حالت بهترین درمان است.

زنجبیل تازه
زنجبیل تازه

خواص عرق زنجبیل

 • این محصول خواص درمانی بسیاری دارد که شما با تهیه عرق زنجبیل به خواص پایین دست می یابید.
 • افرادی که از نفخ شدید رنج می برند می توانند از عرق زنجبیل به عنوان داروی ضد نفخ استفاده کنند.
 • کسانی که میگرن یا سر درد دارند عرق زنجبیل یک مسکن قوی به حساب می آید.
 • اگر به هر دلیل دچار حالت تهوع شده اید میتوانید از عرق زنجبیل به عنوان داروی ضد تهوع استفاده کنید.
 • عرق زنجبیل خاصیت ضد سرطانی دارد و با مصرفش مقاومت بدن را در برابر سلول سرطانی زیاد میکند.
 • از دیگر خواص عرق زنجبیل معجزه آسا بودنش برای سیستم گوارشی و کلیوی است و دارای خاصیت هایی چون مقوی هاضمه ، تقویت روده و معده ، بادشکن ، مفید برای اسهال ساده و خونی و … می باشد.
 • عرق زنجبیل به عنوان یک ضد انعقاد قوی شناخته شده که برای جلوگیری از لخته شدن خون استفاده میشود.
 • مصرف عرق زنجبیل به تقویت نیروی جنسی و تنظیم کردن عادت ماهیانه کمک بسیاری می کند.
 • برای تقویت حافظه می توانید از عرق زنجبیل کمک بگیرید.
 • در درمان آسم و آلرژی عرق زنجبیل مفید بوده و همچنین در بهبود اگزما نیز موثر است.
عرق زنجبیل
عرق زنجبیل

مضرات عرق زنجبیل

استفاده بی رویه و مکرر هر نوع عرق گیاهی می تواند اثرات زیان باری از خود به جا بگذارد پس به یاد داشته باشید که به اندازه مصرف کردن هر نوع عرق گیاهی سبب درمان شما می شود. عرق زنجبیل هم مانند دیگر عرق ها در صورت بی اندازه مصرف کردن باعث مشکلاتی نظیر:

 • از بین رفتن اثر داروهای کم خونی
 • سقط جنین در خانم های باردار
 • رفلاکس معده
 • ایجاد اختلال در سیستم عصبی
 • موجب سوزش سر دل

موارد منع مصرف عرق زنجبیل

افرادی که از سنگ کیسه صفرا رنج می برند تداخل داشته و سبب افزایش تولید صفرا می گردد.

کسانی که از دارو برای فشار خون بالا یا دیابت استفاده می کنند از مصرف عرق زنجبیل پرهیز کنند.

کودکان زیر دو سال و خانم های باردار از خوردن عرق زنجبیل خودداری کنند.

در صورت مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند وارفارین و آسپرین عرق زنجبیل را با احتیاط مصرف کنید.

نکته: مصرف کنندگان عزیز هر خواصی که در جوشانده زنجبیل یا دمنوش آن وجود دارد در عرق زنجبیل نیز وجود دارد زیرا از تقطییر آب با خود گیاه زنجبیل عرق زنجبیل به دست می آید پس تمامی خواص ها در عرق زنجبیل هم وجود دارد و تنها فرق عرق در این است که مصرف عرق سریع تر و آسان تر است.

 

عرق زنجبیل

اثرات عرق زنجبیل روی پوست

عرق زنجبیل در بدن سبب گردش خون می شود و به همین علت از پیری پوست و لک ها و آکنه ها جلوگیری می کند. برای صاف و براق کردن پوست میتوانید عرق زنجبیل را روی پوست صورت اسپری کنید و به مدت 20 دقیقه بماند و سپس صورت را با آب سرد بشویید. این عرق طبع گرمی دارد افراد گرم مزاج در خوردنش افراط نکنند در پایین تر کامل طبع این عرق را بیان کرده ایم. 

چه عرق هایی خاصیت ضد سرطانی دارند:

همانطور که گفته شد عرق زنجبیل خاصیت ضد سرطانی دارد. افرادی که در خانواده خود بیماری سرطان را از گذشته در بین اعضا داشته اند و این بیماری در بینشان موروثی شده است برای جلوگیری از این بیماری میتوانند روی عرق زنجبیل حساب باز کنند. عرق های دیگری نیز وجود دارد که ضد سرطان هستند و شما با خرید عرق هایی مانند: خرید عرق گل گاوزبان ، خرید عرق شیرین بیان ، خرید عرق دارچین ، خرید عرق نسترن میتوانید از این خواصشان بهره مند شوید.

پیشگیری از لخته شدن خون با عرق زنجبیل

در شرایط حال به دلیل آلودگی هوا ، مصرف قلیان و سیگار ، شیوه زندگی غلط و دیگر موارد سلامتی انسان ها رو به خطر است و بیماری های قلبی و عروقی رو به افزایش است.

با تغییر در سبک زندگی و گرفتن رژیمی مناسب میتوان در سلامت بدن گام برداشت. 

زنجبیل دارای سالیسات است که نوعی اسید می باشد و در برخی از گیاهان نیز موجود است.

سالیسلیک اسید اکثرا در داروهایی مانند آسپرین می باشد.

پس برای جلوگیری از لخته شدن خون و سکته مغزی میتوانید روی کمک عرق زنجبیل حساب ویژه ای باز کنید.

عرق زنجبیل
عرق زنجبیل

طبع عرق زنجبیل

قبل از هر اقدامی بهتر است در قدم اول طبع بدن خود را به خوبی بدانید و در قدم دوم طبع عرقی را که به عنوان درمان کننده انتخاب کرده اید را به خوبی بشناسید و بسنجید که ترکیب این دو طبع با یکدیگر سازگار هستند یا خیر زیرا در حالات شما نقش بسزایی دارد. طبع عرق زنجبیل گرم و خشک است پس افرادی که طبع بدنشان گرم و خشک است مانند صفراء ها و سوداء ها بهتر است در نوشیدن این عرق زیاده روی نکنند زیرا سبب بروز عوارضی چون سرگیجه ، استفراغ و بی حالی میشود. اما افرادی که طبع بدنشان سرد و تر است مثل بلغم ها با راحتی خیال بنوشند زیرا ترکیب طبع گرم عرق زنجبیل در طبع سرد بدنشان موجب ایجاد تعادل در جسم میشود.

عرق زنجبیل برای استخوان

عرق زنجبیل در تقویت ، سلامت استخوان و درد مفاصل نقش مهمی دارد. در سال های قبل در یک پژوهش که توسط دانشگاه میامی انجام شد بیمارهای مختلفی در زمینه های مختلف و سنین مختلف که همگی از استئوآرتریت رنج می بردند، مورد آزمایش و بررسی قرار گرفتند. و به این نتیجه رسیدند که بیماران از مصرف داروهای ضد التهابی و ضد درد باید منع شوند. پس از گذشت یک هفته بیماران را به دو گروه تقسیم کردند. گروه اول پلاسیبو (دارونما) و گروه دوم مکمل های زنجبیل. پس از گذشت 6هفته و مصرف دوزهای بالای این مکمل ها بررسی را در میان دو گروه از بیماران انجام دادند. تقریبا هر دو گروه احساس بهبود داشتند ولی با این تفاوت که میزان بهبودی در بیمارانی که از مکمل زنجبیل مصرف کرده بودند میزان قابل توجه ای نسبت به گروه دیگر بود.

لاغری با عرق زنجبیل

عرق زنجبیل به کاهش وزن و اللخصوص آب کردن شکم و پهلو کمک میکند. آقایانی که می خواهند شکمی شش تکه داشته باشند این عرق می تواند به آنها کمک بسیاری کند.

نوشیدن عرق زنجبیل در شما ایجاد احساس سیری میکند و به لطف این ویژگی از وسوسه شدن به پر خوری جلوگیری می کند. عرق زنجبیل به عنوان مادهی طبیعی کاهش اشتها در کاهش وزن شما بهتون کمک می کند.

تغییرات هورمونی و استرس مزمن می تواند باعث افزایش سطح هورمون کورتیزول در خون شود، که نتیجه ی این امر خروج دستگاه ایمنی و سوخت و ساز بدن از حالت تعادل است. افزایش سطح کورتیزول خون می تواند به افزایش وزن منتهی شود و آب کردن شکم و پهلو را دشوارتر کند. در این صورت عرق زنجبیل میتواند تولید کورتیزول را سرکوب کند. 

نوشیدن مقداری از عرق زنجبیل قبل از غذا میتواند به بازگشت تعادل به بدنتان کمک کند و باعث بشه راحت تر وزنتان کاهش یابد. همینطور طعم تیز و منحصر به فرد زنجبیل می تواند به طور طبیعی انرژیتان را از لحاظ جسمی و روانی افزایش دهد.

عرق زنجبیل

خرید عرق زنجبیل در تهران + قیمت عرق زنجبیل

برای تهیه عرق زنجبیل اصل و با قیمت مناسب از دو طریق میتوانید تهیه کنید که در پایین توضیح دادیم.

 1. میتوانید با حضور در کارگاه های عرقگیری به صورت مستقیم و با قیمت پایین خرید خوبی را تجربه کنید.
 2. در صورت نبود شرایط لازم جهت حضور درکارگاه های عرقگیری میتوانید با اعتماد به برندهای معتبر عرق زنجبیل تهیه کنید.

پیشنهاد ما: شرکت برگ و بو با سال ها تجربه در زمینه انواع گلاب ها ، عرقیات و شربت ها توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد همچنین برگ و بو دارنده ی بزرگترین کارگاه های عرقگیری در دل کاشان می باشد و شما با خرید از برگ و بو در واقع مستقیم از کارگاه خرید عرق زنجبیل اصل را با قیمت پایین تجربه کرده اید علت پایین بودن قیمت های برگ و بو این است که این شرکت برای مصرف کنندگان خود دست واسطه ها را کوتاه کرده. امروز برگ و بو حاصل اعتماد شماست.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

‫5/5 (6 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم

اطلاعات بیشتر

کیفیت

درجه یک, درجه دو, درجه سه

حجم

یک لیتری, 5 لیتری, 10 لیتری, 20 لیتری

مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments