خرید عرق کاسنی

11,500 تومان295,000 تومان

پاک کردن
تعداد:

توضیحات

سلام از انتخاب برگ و بو ممنون. در اینجا می خواهیم از خواص عرق کاسنی ، مضرات و طبع این عرق بگوییم. همینطور نحوه خرید عرق کاسنی در تهران ، قیمت عرق کاسنی اصل و خرید عرق کاسنی از طریق دیگر شهرها بگوییم. پس توصیه می کنیم برگ و بو را از دست ندهید.

گیاه کاسنی
گیاه کاسنی

گیاه شناسی کاسنی

گیاه کاسنی یک گیاه خاص با گل های آبی و ارغوانی که در قلب مناطق کوهستانی آذربایجان و خوزستان می روید. ریشه این گیاه از خانواده قاصدک است که گل های آبی روشن دارد. کاسنی یک گیاه تلخ و پر فیبر است که برای سیستم گوارش انتخاب مناسبی است. این گیاه دو نوع صحرایی (وحشی) یا طبیعی و کشت شده دارد، که نه فقط در ایران بلکه در کشورهای اروپایی و آسیایی هم طرفداران خاص خود را دارد ، از عصاره گیاه و عرق کاسنی برای مصارف دارویی و پزشکی استفاده زیادی می شود. ریشه،گل،گیاه و عرق کاسنی برای سلامتی بدن بسیار خاصیت دارد.

گیاه کاسنی
گیاه کاسنی

خواص عرق کاسنی

گیاه کاسنی خواص درمانی بسیاری دارد که شما با خرید عرق کاسنی اصل به خواص زیر دست می یابید.

رفع نفخ و چربی شکم

عرق کاسنی خاصیت ضد نفخ داشته و خاصیت چربی سوزی ، عرق کاسنی موجب رفع چربی ها بخصوص چربی دور شکم می شود.

سلامتی مثانه و کلیه ها

عرق کاسنی خاصیت ادرار آوری بالایی داردکه با دفع سموم از بدن کلیه و مثانه را از سنگ پاک و نارسایی آن را برطرف می سازد.

کاسنی برای تصفیه خون

عصاره و عرق کاسنی در تصفیه خون و بهبود جریان خون رسانی موثر می باشد.

پاک کننده و رفع امراض کبد

عرق کاسنی با نوسازی سلول های کبدی و خاصیت چربی زدایی و دفع صفرا باعث پاک شدن کبد و رفع امراض آن میشود.

عرق کاسنی
عرق کاسنی

افزایش میل جنسی

عرق کاسنی باعث تنظیم هورمون ها، کروکوزوم ها و افزایش قدرت باروری می شود که در مردان با افزایش حجم اسپرم میل جنسی را هم افزایش می دهد.

کاسنی برای پوست

عرق کاسنی مملو از ویتامین C ، فسفر و آهن گیاهی است که با تقویت کبد ، رنگ پوست را روشن ، بیماری های پوستی مانند: اگزما، جوش ها و التهابات پوستی را بر طرف می کند.

بهبود گوارش

عرق کاسنی مملو از باکتری مفید اینولین پروبیوتیکی است که بر خلاف باکتری های مضر ، برای بدن میزبان مفید است و سوزش معده را برطرف و هضم را بهبود می نماید.

سلامت قلب

سرشار از فنول هایی با خاصیت آنتی اکسیدانی است که مانع ازلخته شدن خون و بینظمی طپش قلب میشود.

گیاه کاسنی
گیاه کاسنی

کاسنی ضد سرطان

عرق کاسنی موجب کاهش رشد تومورهای سرطانی شده ، شهد موجود در کاسنی از کیفیتی برخوردار بوده که اجازه رشد به تومورها را نداده و از خواص آنتی اکسیدانی بالایی برخوردار است. پلی فنول ها کاسنی ، تاثیرات مثبتی بر پیشگیری از انواع مختلف سرطان از جمله سرطان سینه و سرطان های مرتبط با روده را دارد.

کنترل وزن

عرق کاسنی منبعی از فیبر طبیعی است که فروکتوز و اینولین موجود در آن منجر به کاهش هورمون گرلین و کنترل پر خوری و سیری کاذب می شود.

رفع سرفه خشک

عرق کاسنی با خاصیت خلط آوری بالا مناسب برای درمان گلو درد و سرفه های خشک می باشد.

تب بر

عرق کاسنی دارای ویتامین C بوده و با خاصیت ضد آنتی اکسیدانی و دفع سموم دمای بدن را تنظیم و یک تب بر طبیعی محسوب می شود.

رفع ورم ، درد مفاصل و آرتروز

از فواید دیگر عرق کاسنی ، خاصیت ضد التهابی است. این عرق را عموما برای کاهش دردهایی که عامل التهابی دردهای ماهیچه ای و درد مفاصل میتوان مصرف نمود.

تنظیم کلسترول خون

اینفولین موجود در عرق کاسنی باعث کاهش میزان کلسترول مضر LDL در بدن شده و سطح کلسترول مطلوب را بالا برده و با بهبود جریان خونی از امراض سکته های قلبی و مغزی می کاهد.

عرق کاسنی
عرق کاسنی

رفع التهاب لثه و دهان

با غرغره کردن عرق کاسنی در دهان می توانید التهابات لثه و زخم دهان را بر طرف سازد.

ضد پیری زودرس

ویتامین C و E  موجود در عرق کاسنی موجب رفع چین و چروک های صورت و عوارض پیری زودرس شده و در حفظ جوانی بسیار موثر است.

درمان یبوست

اینولین فیبر مغذی در کاسنی می باشد که با افزایش تحرکات روده ای و اسید معده ، هضم را بهبود داده و یبوست را در حد زیادی کاهش می دهد.

درمان زردی کودک

زردی یکی از مشکلات رایج در است که در کودکان در بدو تولد ظاهر می شود. برای اینکه از زردی کودک جلوگیری شود ، زنان باردار می توانند در دوران بارداری کاسنی مصرف کنند. این عرق با پاکسازی کبد و دفع سموم آن ، خون را تصفیه می کند و نقش موثری در جلوگیری از زردی نوزاد خواهد داشت. پاکسازی کبد و خون مادر از مواد زائد و سمی ، تاثیر فوق العاده ای بر روی زیبایی جنین نیز دارد.

سیستم ایمنی

عرق کاسنی خواص تقویت کننده ای نیرومند برای سیستم ایمنی بدن داشته. تاثیرات آنتی باکتریال نیرومندی بر روی برخی از باکتری های خطرناک و مقاوم از خود نشان داده ، و در ضمن پلی فنول موجود در کاسنی نقش آنتی اکسیدانی و زدایندگی رادیکال های آزاد در رگ های خونی که زمینه ساز انواع بیماری ها یا امراض است. از جمله این بیماری ها می توان به بیماری های قلبی و سرطان اشاره نمود.

عرق کاسنی
عرق کاسنی

مضرات عرق کاسنی

  • عرق کاسنی در دوران بارداری غیر مجاز میباشد، و میتواند موجب خونریزی شده و در نهایت سبب سقط جنین شود.
  • مادران شیرده بیش از حد ننوشند زیرا مواد موجود در این گیاه از طریق شیر مادر به کودک منتقل میشود.
  • مصرف طولانی مدت این عرق باعث تخریب عروق شبکیه می شود.
  • همینطور بی اندازه نوشیدنش سبب ترش کردن معده و کاهش وزن می شود.

طریقه مصرف عرق کاسنی

بهترین زمان برای نوشیدن عرق کاسنی صبح ناشتا قبل از صبحانه است.

طبع عرق کاسنی

قبل از هر چیزی بهتر است طبع عرق مورد نظر خود را بدانید. همینطور طبع بدن خود را به خوبی بشناسید و متناسب با آن خرید عرقیات داشته باشید.

طبع عرق کاسنی سرد است و در از بین بردن حرارت بدن و احساس سستی و ضعف و رنگ پریدگی و به خصوص مشکلات کبد بسیار مفید است.

اگر طبع بدنتان سرد است مانند بلغم ها بهتر است در نوشیدن این عرق احتیاط کنند. ولی افرادی که طبع بدنشان گرم است مانند صفراء و سودائی ها با راحتی خیال از این عرق بنوشند زیرا برای این افراد بسیار سودمند می باشد و بدنشان را به تعادل می رساند.

گل کاسنی
گل کاسنی

ترکیب عرق کاسنی با عرق آلوورا

ترکیب این دو عرق بایکدیگر سبب کاهش کلسترول خون و تصفیه خون می شود.

برای درمان سنگ کلیه و کاهش تب بدن از این عرق ترکیبی کمک بگیرید.

عرق حاصل شده از این دو عرق برای باز کردن عرق قلبی و رفع انسداد عروق بسیار کار ساز است.

عرق هایی که خون را تصفیه می کنند:

همانطور که گفتیم عرق کاسنی خاصیت تصفیه خون را دارد. اما عرق های دیگری نیز وجود دارد که این خواص را دارا هستند و شما با خرید عرق هایی مانند: خرید عرق گل گاوزبان ، خرید عرق خارشتر ، خرید عرق بوقناق میتوانید برای تصفیه کردن خون بدن خود استفاده کنید. توصیه میشود به افراد سالخورده از این عرق ها داده شود زیرا سبب تصفیه خونشان می شود و از بروز سکته جلوگیری می کند. فقط به یاد داشته باشید به اندازه مصرف کنید تا به جای درمان ضرری برایتان حاصل نشود.

عرق کاسنی برای پسر دار شدن

جالب است بدانید عرق کاسنی در مردان سبب میشود تا کروموزوم های Y مرد تقویت شود و سبب جنسیت پسر شود. البته برای این که به این نتیجه برسید باید مرد یک الی سه ماه قبل از بارداری زن از عرق کاسنی مصرف کند تا در بدنش نهادینه شود. البته این نکته را به یاد داشته باشید که خداوند هر جنس فرزندی که عطا کند حکمت است شاید گاهی یک فرزند دختر بهتر از چند پسر باشد پس هر چه داد فقط شکر.

عرق کاسنی برای از بین بردن جوش

نوجوانان و جوانان بسیاری هستند که از جوش های صورت خسته شده اند و داروهای شیمیایی بسیاری را تجربه کرده اند که هیچ گونه تاثیری بر روی این جوش ها نداشته اند و حتی گاهی سبب افزایش آنها نیز شده اند. در قدیم که علم پزشکی هیچ قدرتی برای درمان نداشت از عرقیات استفاده می کردند که مهم ترین این عرقیات برای جوش ترکیب عرق کاسنی با عرق شاتره بود. زیرا عرق کاسنی بدن را سم زدایی کرده و میکروب ها را از بین می برد و در نتیجه جوش های میکروبی از بدن ریشه کن می شوند. عرق کاسنی رنگ پوست را روشن می کند و بیماری های پوستی را التیام می بخشد و به دلیل خواصی که دارد از پیری جلوگیری میکند. البته باید بدانید که عرق کاسنی یک درمانگر طبیعی برای صاف کردن کبد به شمار می رود و کبد با این عرق پاکسازی شده و خون کثیف و غلیظ پالایش میشود در نهایت پوست شفاف و بدون لک و جوش خواهد شد.

نکته: برای درمان جوش حتما باید عرق کاسنی را با عرق شاتره ترکیب کنید به این صورت که عرق کاسنی دو سوم لیوان و عرق شاتره یک سوم لیوان. روزی سه لیوان یعنی قبل از هر وعده غذایی یک لیوان بنوشید.

 

عرق کاسنی
عرق کاسنی

خرید عرق کاسنی در تهران + قیمت عرق کاسنی

برای به دست آوردن عرق کاسنی اصل و همچنین آگاهی از قیمت عرق کاسنی دو روش را برای شما عنوان کرده ایم.

  1. با حضور در کارگاه های عرقگیری میتوانید عرق کاسنی اصل را با قیمت پایین تهیه کنید.
  2. در صورت نبود شرایط حضور میتوانید با اعتماد کردن به برندهای معتبر محصول خود را تهیه کنید.

پیشنهاد ما: شرکت برگ و بو با سال ها تجربه در زمینه انواع گلاب ها ، عرقیات و شربت ها توانسته رضایت مصرف کنندگان خود را به دست آورد. برگ و بو دارنده ی بزرگترین کارگاه عرقگیری در دل کاشان می باشد. شما با خرید از برگ و بو درواقع از کارگاه عرقگیری خرید عرق کاسنی کرده اید. تمامی قیمت های برگ و بو پایین است زیرا این شرکت برای شما دست واسطه ها را کوتاه کرده است. امروز برگ و بو حاصل اعتماد شماست.[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

‫5/5 (3 امتیاز )
میخواهم به دوستانم معرفی کنم

اطلاعات بیشتر

کیفیت

درجه یک, درجه دو, درجه سه

حجم

یک لیتری, 5 لیتری, 10 لیتری, 20 لیتری

مشترک
اطلاع از
guest
Inline Feedbacks
View all comments